Оздоблення мармуром

Оздоблення мармуром

Монтаж готових виробів - один із найважливіших етапів у роботі "під ключ". Завдяки великому досвіду та багаторічній практиці наші фахівці змонтують у вас на об'єкті вироби будь-якої складності. Ми гарантуємо якісний монтаж наших виробів, які радуватимуть вас довгі роки.

Монтаж виробів із каменю

Встановлення готового виробу – важливий завершальний етап, від якого залежить зовнішній вигляд роботи та інтер'єру в цілому. Фахівці студії Clerys мають високу частку професіоналізму та багаторічний досвід, що забезпечує бездоганний монтаж виробів з натурального каменю.

Встановлення кам'яної стільниці

Кам'яна стільниця – елемент декору, що завершує респектабельний образ кухні. Але від якості її монтажу залежить не лише зовнішній вигляд приміщення, а й термін служби гарнітури.

Студія каменю "Клеріс" здійснить професійну установку гранітної стільниці, а також поверхонь столу з мармуру та травертину. Наші майстри з точністю до міліметра виготовлять та встановлять стільницю потрібної конфігурації. Без швів, сколів та тріщин.

Монтаж натурального каменю

Ми пропонуємо якісний монтаж мармуру, оніксу, граніту та травертину за прийнятними цінами. Натуральний камінь додасть елегантної шляхетності будь-якому елементу інтер'єру. Студія каменю Clerys здійснює:

  • оздоблення стін, підлог, сходів;
  • облицювання ванних кімнат, спа зон;
  • встановлення мармурових панно;
  • оздоблення камінних порталів;
  • встановлення підвіконь та стільниць.

Всі вироби встановлюються із суворим дотриманням найменших технологічних нюансів, щоб наша робота приносила Вам задоволення.

Наші професійні переваги

Постійними клієнтами студії каменю Clerys стають професійні архітектори та дизайнери, що трепетно належать до кожного свого проекту. У процесі спільного співробітництва ми демонструємо клієнтоорієнтованість та зацікавленість у результаті.

Наша команда сильна, тому що:

  • складається із досвідчених кваліфікованих фахівців;
  • безкомпромісно дотримується технологій монтажу натурального каменю;
  • орієнтована на бездоганний результат;
  • дбайливо ставиться до своєї репутації.

Ми надаємо гарантію на монтаж будь-яких виробів із каменю.

Навіть найгеніальніший дизайнерський задум може бути зіпсований неякісною установкою елементів інтер'єру. Професійний монтаж натурального каменю допомагає природному матеріалу остаточно розкрити свій потенціал та з точністю реалізувати в інтер'єрі задум дизайнера.

Студія каменю Clerys – команда, якій можна довірити будь-який проект. Ми витягуємо з каменю пишність і передаємо його Вашому інтер'єру!