Дизайн

Дизайн

Натуральний камінь в дизайні інтер'єру

Камінь – це благородний матеріал, який дозволяє нам виготовити ексклюзивні предмети декору. Він виглядає виразно і стильно, створює затишну атмосферу всередині будинку. З натурального каменю можливе виготовлення практично будь-якого предмета інтер'єру з урахуванням дизайну приміщення та індивідуальних побажань замовлення. Його можна використовувати для зовнішньої обробки будівлі, а також у ландшафтному дизайні.

Камінь як спосіб втіленняя дизайнерської фантазії в життя

Каменный каминПравильне оформлення інтер'єру і екстер'єра позитивно відображається на думку оточуючих. Використання каменю не обмежує дизайнерську фантазію, дозволяючи виготовити елементи декору різної складності та розмірів.

Що ми можемо створити з декоративного каменю?

  • инкрустована підлога з натурального каменю;
  • інкрустовані камінні портали;
  • оздоблення стін та полу натуральним каменем.

Також виготовляємо невеликі декоративні плити, призначені для створення унікального декору. З їх допомогою можна провести облицювання зовнішніх стінок, простору під сходами, ванною або інших приміщень.

Сфера використання та роль в оформленні екстер'єру та інтер'єру

Камень в дизайне интерьераДекоративний камінь можна використовувати для зовнішнього облицювання будівлі або створення садових доріжок. Багаті породи справлять незабутнє враження на гостей будинку, покажуть добробут його власників. З їх допомогою також можливе облицювання фонтану, декорування підлоги та стін басейну.

Також таке декорування захистить будинок від негативного впливу довкілля, надавши йому гарне зовнішнє оформлення. Його використання усередині приміщення гарантує створення ефектного інтер'єру.

Підлога, виготовлена з каменю, виглядає дивовижно красиво. Він допомагає відтворити атмосферу шляхетності та старовини. На такій підлозі можливе відтворення візерунків будь-якої складності. Вибір малюнку повністю залежить від дизайнерської ідеї.

Незважаючи на те, що підлога створюється з одночасним використанням великої кількості окремих елементів, вона виглядає цілісною. Полотно збирається обережно, що гарантує отримання ідеального підсумкового результату.

Дизайн розробляється провідними спеціалістами нашої компанії у тісному взаємовідносинах із замовником. Вислухавши кожне побажання, оглянувши та вимірявши приміщення, ми можемо запропонувати оригінальний варіант їх оформлення.

Чому ми віддали перевагу натуральному каменю?

Ми працюємо виключно з натуральними породами найвищої якості (мармур, онікс, граніт). Наш вибір легко пояснюється довговічністю використання та чудовим зовнішнім виглядом. З каменю можливе створення різних панно, які стануть справжньою родзинкою приміщення.

Натуральний камінь має низку незаперечних переваг:

  • екологічно чистий та безпечний у використанні;
  • легко піддається обробці;
  • не боїться перепадів температур;
  • не деформується під впливом вологи;
  • витримує великі навантаження;
  • не вицвітає від постійного контактування із сонячними променями.

Фахівці Клеріс виготовлять на замовлення ексклюзивну інкрустовану підлогу або панно з урахуванням усіх ваших побажань за стилем та матеріалом. Ми візьмемо процес розробки проекту, допоможемо підібрати дизайн з урахуванням побажань клієнта та стилістичного оформлення приміщення. Досвідчені дизайнери студії вже на етапі узгодження проекту підкажуть, як правильно поєднувати різні стилі та техніки у роботі з натуральним каменем.