Гранітна стільниця на замовлення в Україні

Натуральний камінь в інтер'єрі – це не лише дорого та розкішно, але ще й практично. Граніт має низку властивостей, завдяки яким він є найбільш практичним природним мінералом для виготовлення стільниць. Висока стійкість до перепадів температур робить його чудовим матеріалом для кухонної стільниці, а водовідштовхувальні властивості дозволяють використовувати для виготовлення стільниць у ванну.   

кухонная столешница из гранита

Крім своїх механічних властивостей – граніт має універсальність у поєднанні з іншими матеріалами, такими як дерево, скло, кахель, або бетон. Гранітна стільниця у будь-якому інтер'єрі виглядає просто та вишукано.

Переваги гранітних стільниць

Граніт є одним із найпоширеніших мінеральних порід на ринку оздоблювальних матеріалів, його повсюдно використовують для виготовлення кухонних гарнітурів. Давайте обговоримо чим же причина такої популярності:

  1. Унікальність. Як і будь-який натуральний мінерал, кожен гранітний слеб має свій неповторний малюнок і структуру, що робить кожен виріб із цього матеріалу за своїм унікальним. Різні відтінки, рівень зернистості та структура формують свій унікальний малюнок на кожному зрізі.
  2. Стійкість до механічних ушкоджень. Граніт є однією з найміцніших кам'яних порід, що дає йому неймовірний рівень зносостійкості, міцності та довговічності.
  3. Екологічність. Будучи природним мінералом, граніт – гіпоалергенний, не має шкідливих виділень тощо.

столешница из гранита на заказ

Експлуатація та догляд за стільницею з граніту

Гранітні стільниці не вимагають особливого догляду, досить періодично протирати поверхню від пилу вологою ганчірочкою та витирати сліди сухої вологи. Завдяки стійкості до високих температур та їх перепадів такі стільниці не бояться гарячого посуду, близького перебування до гарячої плити тощо.

Іноді трапляється, що через постійну експлуатацію гранітна стільниця все ж таки втрачає свій блиск, і тоді без сторонньої допомоги не обійтися. У такому разі Ви можете звернутися до нас за професійним доглядом за гранітними виробами. Серед наших послуг:

  • Полірування. Найчастіше для відновлення первозданного виду достатньо полірування поверхні за допомогою спеціальних абразивних засобів, що згладжують усі шорсткості та нерівності.
  • Реставрація Може знадобитися у разі розходження швів виробу, появи мікро подряпин та тріщин. Реставрація загалом більш комплексний підхід до відновлення гранітного виробу.
  • Обробка захисними засобами Дозволяє запломбувати навіть найменші пошкодження та повернути первозданні водовідштовхувальні властивості.

заказать кухонную столешницу в Украине

Типи поверхонь, кольори та фактури

БВелика кількість відтінків, різний рівень зернистості, наявність сторонніх домішок дають граніту незвичайну кількість можливих колірних рішень, які можна використовувати в різних дизайнах, від ампіру і рококо до лофта і експресіонізму.

Цей матеріал відрізняється не тільки за своїм кольором та малюнком, але й за типом поверхні. Вона буває глянсова (дуже гладка, що відображає), матова (злегка приємно-шорстка), не оброблена (цей варіант використовується рідко, оскільки вона має глибокі пори, в які легко потрапляють будь-які забруднення та пил).

столешница из гранита цена

Виготовлення стільниць із граніту на замовлення

Замовляючи стільницю на замовлення Ви маєте можливість продумати кожну деталь, якою буде форма краю стільниці, де будуть технічні отвори, і, звичайно, можете розробити індивідуальну форму майбутнього виробу. Із раніше сказаного можна виділити такі переваги:

  1. Індивідуальний дизайн. Можна замовити певну форму обробки країв та форму стільниці в цілому.
  2. Практичність. При проектуванні ескізу фінального виробу можна закласти в нього всі необхідні технічні отвори, під раковину, змішувач, розетки і т.д.

Якщо замовник не може визначитися, наші досвідчені дизайнери допоможуть з розробкою ескізу та дизайну майбутньої стільниці, з урахуванням усіх побажань клієнта. Ми використовуємо найкраще комп'ютеризоване обладнання, яке дозволяє досягти максимальної точності при обробці матеріалу, що зводить можливість браку виробу до мінімуму.