Виготовлення панно із граніту на замовлення в Україні

Граніт – це гірська порода, зі складним складом мінерального походження, де є велика кількість кремнезему та інших компонентів. Вироби із цього матеріалу завжди користувалися популярністю. Цей мінерал часто використовується для виготовлення різних елементів обробки приміщень: підлоги, плитки, сходів, сходів тощо. У нашій студії каменю Clerys ви можете замовити гранітне панно, яке виглядатиме витончено, вишукано, акцентуватиме на собі увагу та приковуватиме погляд кожного гостя.

панно из мрамора на пол

Переваги гранітних панно  

До переваг таких композицій належить:

  1. Гарна переносимість несприятливих умов. Граніт переносить сильне нагрівання, різкі перепади температур. Він не поглинає вологу, тому не розбухає, не втрачає своєї міцності та привабливості з часом.
  2. Бездоганний зовнішній вигляд. Поверхня буває дзеркальною, дуже гладкою та рівною. За допомогою шліфувального апарату, мінералу можна надати легку приємну шорсткість.
  3. Багатство фарб та сюжетів. Кольори дуже різноманітні. Ви можете вибрати матеріал у зеленому, рожевому, сірому, чорному відтінку, з унікальними малюнками та переливами. Залежно від типу освітлення (холодне, тепле, природне), граніт щоразу набуватиме нового вигляду.
  4. Довговічність та міцність. Граніт один з найміцніших гірських порід, що обумовлює його виняткові характеристики міцності.
  5. Простий догляд. Поверхня періодично протирається м'якою вологою тканиною. Можна використовувати кошти із неагресивним складом.

Де використовуються та застосовуються

Мозаїчне панно із граніту на замовлення – це унікальний та неповторний виріб, створений руками наших досвідчених майстрів та дизайнерів. За допомогою дрібних гранітних деталей можна створити дуже реалістичний, унікальний та різноманітний малюнок, а також цілі твори та композиції, які можна виконати у будь-якому стилі.

Панно з граніту чудово доповнить інтер'єр банкетного залу, кафе, ресторану, спа-центру, розважального закладу, музею, вітальні або їдальні в приватному котеджі.

изготовление гранитных панно на заказ

Як доглядати

Виготовлення гранітного панно потребує певних навичок та застосування спеціального інструменту, обладнання. Догляд за виробом здійснюється так:

  1. Вологе прибирання. Поверхню можна протирати вологою тканиною, після чого протерти знову, але вже сухою.
  2. Сухе прибирання. Пил та невеликі забруднення можна усунути за допомогою сухої губки або ганчірки.
  3. Спеціальні засоби. Є засоби, які призначені для догляду за каменем. Вони мають безпечний та нетоксичний склад, не ушкоджують структуру, не залишають слідів та плям.
  4. Періодична обробка. Один раз на рік, фахівці рекомендують проводити обробку кам'яної поверхні бджолиним воском. Мінерал відразу стає гладким, рівним, доглянутим та блискучим.

Послуги та переваги студії каменю Клеріс

Виготовлення мозаїчного панно з граніту – це дуже складний та копіткий процес, тому його краще довірити професіоналам. У нашій студії каменю Clerys здійснюється виготовлення панно із граніту. Ми працюємо за індивідуальними ескізами, які втілюємо у реальність. Наші клієнти отримають унікальний атрибут інтер'єру, відповідно до всіх своїх побажань та уподобань.

Для отримання додаткової інформації, зв'яжіться з нами та розкажіть про свої побажання.