Мармурова підлога на замовлення в Україні

Мармурова підлога – це завжди стильно та актуально. Таке натуральне покриття виглядає благородно і служить оформленням у різних стилях: класичному, ретро, авангард, провансі, мінімалізм, модерн і в багатьох інших.  

Мраморный пол

Мармур зносостійкий та має тривалий термін служби. Матеріал відрізняється стійкістю до ударів, пошкоджень та подряпин, на його поверхні рідко утворюються сколи та тріщини. Також такі підлоги дуже прості у догляді. Вони мають ідеально рівну та гладку поверхню, тому бруд та пил легко вичищається, не проникає глибоко у пори.

Кам'яна підлога надасть приміщенню необхідну розкіш, адже саме таке покриття переважно використовувалося в будинках дуже багатих високопосадовців з бездоганним смаком. Підлоги з натуральних мінералів сьогодні можна зустріти не лише у приватних котеджах, а й у салонах, замкових комплексах, різноманітних пам'ятках архітектури.Мраморная плитка

Переваги мармурової плитки для підлоги

Мармурова підлога і сам матеріал зокрема, має такі позитивні характеристики та особливості:

  1. Бездоганний зовнішній вигляд. Такий матеріал виглядає дорого, актуально, має естетичний зовнішній вигляд, створює унікальний і неповторний образ.
  2. Втілення будь-яких побажань. За допомогою даного мінералу можна втілити будь-яку ідею і навіть найскладнішу дизайнерську задумку. Покриття чудово виглядає у різних стилях та виконаннях.
  3. Тривалий термін служби. Мармур дуже довговічний, оскільки він не стирається з часом, повністю зберігає свій первісний зовнішній вигляд, простий у догляді, добре переносить різні температури та їх різкі перепади.
  4. Простий догляд. Мармурове покриття не потребує регулярного застосування спеціальних дорогих засобів. Для того щоб підлога залишалася блискучою та привабливою, достатньо періодично виконувати вологе прибирання.
  5. Можливість виконання реставрації. У нашій студії каменю ви можете замовити не тільки виготовлення та створення унікальних панно з мармуру, але й реставрацію старого покриття. Таким чином, ваша підлога набуде свого бездоганного первісного зовнішнього вигляду, ніби його щойно поклали.

Особливості виготовлення підлоги у студії Clerys

Мармур – це натуральний та екологічний матеріал, який вибирають люди з відмінним смаком. Таке покриття свідчить про високий статус та достаток господарів, власників, що викликає довіру та повагу.

мраморный пол в гостиную

Мармурова підлога повинна укладатися та виготовлятися правильно. Це забезпечить йому довговічність і міцність - зберігаючи свій первісний зовнішній вигляд довгі роки.

У студії каменю Clerys ви можете замовити підлогу з натурального мармуру, наші спеціалісти мають багаторічний досвід у даній сфері, а всі роботи виготовляються з використанням сучасного, інноваційного обладнання.

Ми робимо монтаж підлог з каменю за готовими та індивідуальними проектами. Ви можете принести свій ескіз або довірити його розробку. Ми працюємо з кожним клієнтом індивідуально, повністю враховуємо всі побажання, уподобання, приступаємо до подальших робіт лише після затвердження ескізу.

Етапи виготовлення мармурової підлоги в Clerys

Мармур відрізняється від інших матеріалів та покриттів тим, що його малюнок є неповторним та унікальним. Ви ніколи не зустрінете в природі дві однакові і повністю ідентичні кам'яні плити.

Виготовлення мармурової підлоги в нашій студії проводиться наступним чином:

  1. Реалізація будь-якого проекту. У нашій студії ви можете вибрати вже готовий варіант із великої, актуальної та різноманітної бази. Також ми можете самостійно розробити ескіз згідно з усіма побажаннями замовника або втілити в реальність замальовку клієнта.
  2. ТТочність різання. Нашими майстрами використовується унікальне гідроабразивне різання. Ця технологія дозволяє досягти максимальної точності і успішно створювати навіть найдрібніші візерунки, орнамент, надавати матеріалу будь-які форми, контури.
  3. Ідеальна кромка. Кожна деталь мармурової підлоги має дуже гладкі та ідеально рівні краї. Ви не знайдете не однієї шорсткості, сколу чи тріщини. Усі роботи є «ювелірними».

Купить мраморный пол

Монтаж мармурової підлоги

Укладання мармуру на підлогу - це дуже копіткий процес, що вимагає великого досвіду. Ми гарантуємо, що малюнок буде ідеально рівним, оскільки складання підлог здійснюється із застосуванням сучасного безшовного методу. Товщина швів при такому укладанні не перевищує показника 0,1-0,2 міліметра.

Для того, щоб таке покриття виглядало максимально дорого і доглянуто, було дзеркальним і глянсовим, ми включаємо в процес виготовлення полірування поверхні.

Підлога з такого природнього мінералу можна укласти: у ванній кімнаті, у вітальні, на кухні, у холі. Такий варіант підходить не лише для приватних житлових будинків, а й для різноманітних ресторанів, розважальних закладів, громадських споруд тощо. Також у нас в студії ви можете замовити покриття для підлоги з мармуру з підсвічуванням, яке зробить додатковий акцент на унікальності і неповторності малюнка натурального каменю.