Підлога з натурального каменю – розкіш, подарована природою!

Яка підлога надасть вашому інтер'єру респектабельного вигляду, а вам – впевнений крок та естетична насолода? Звичайно ж, з натурального каменю та виготовлені справжніми професіоналами!

Студія каменю Clerys пропонує підлогу з мармурових плит за індивідуальними ескізами, розробленими нашими дизайнерами, або за готовими проектами замовника. Ми гарантуємо очікуваний рівень якості робіт у будь-якій стилістиці – від бездоганно підігнаного на малюнку однотонного покриття до складної мармурової інкрустації.

Мраморный пол

Підлога з натурального каменю

Мармурова підлога – класика розкішних інтер'єрів. Вони мають високі естетичні показники і неповторність, адже природний малюнок унікальний - ви ніколи не зустрінете двох абсолютно однакових шматочків натурального каменю.

Вишуканість мармуру підлоги успішно взаємопов'язана з практичністю, забезпечуючи бездоганний зовнішній вигляд покриття на довгі роки. Натуральний камінь практично не піддається впливу часу та негативному впливу навколишнього середовища - він твердий і міцний, морозостійкий і не боїться високих температур, інертний і не вступає в реакцію з речовинами, що містяться в інших обробних матеріалах.

Підлога з мармуру та граніту завжди на піку популярності. Вони надають інтер'єру неповторного шику, демонструють бездоганний смак і високий статус власника. Саме тому натуральний камінь використовувався для оздоблення королівських палат, величних соборів та розкішних будинків ще у минулі століття.

Переваги натурального мармуру

 • Естетична привабливість за рахунок неповторних візерунків та відтінків.
 • Широкий потенціал для дизайнерських рішень завдяки сучасним технологіям та професіоналізму майстрів.
 • Довговічність – підлога з натурального каменю не стирається, вологостійка і витримує різкі температурні коливання.
 • Легкість в обслуговуванні – глянсова поверхня мармуру для підлоги не вбирає плями. Для її вмісту в чистоті достатньо звичайного вологого прибирання.
 • Можливість реставрації. Мармурову та гранітну підлогу можна повернути початковий зовнішній вигляд навіть через довгі роки експлуатації.
 • Підтримка іміджу – кам'яна підлога говорить про достаток власника та вказує на його високий соціальний статус.

Виготовлення мармурової підлоги у студії Clerys

заготовка мрамора для пола

Кожен створений нами проект – це новий ступінь у розкритті естетичного потенціалу натурального каменю, мармуровий живопис яскравими фарбами природи.

Виробнича частина студії каменю надає комплексні послуги з виготовлення підлоги з мармуру та граніту – від вибору матеріалу до монтажу готового виробу. Вузька професійна спрямованість та багаторічний досвід роботи дозволили нам досконало вивчити всі можливості натурального каменю, особливості його обробки та експлуатації. Ми ретельно дотримуємося технології на кожному етапі виготовлення та встановлення, надаємо гарантію на вироби та здійснюємо їх післягарантійне обслуговування.

Особливості виготовлення підлоги у студії каменю Clerys

 • Безмежні дизайнерські можливості. У нашому каталозі представлений великий вибір вже створених нами проектів – будь-який з них може бути доопрацьований з урахуванням побажань клієнта або реалізований у незмінному вигляді. Ми готові розробити ексклюзивний проект спеціально для вашого інтер'єру чи втілити у реальність ваші ескізи.
 • Різання мармуру з ювелірною точністю. Технологія гідроабразивного різання дозволяє нашим майстрам розкроювати камінь із міліметровою точністю. Завдяки цьому ми можемо зберігати плавні переходи природного малюнка, виготовляти мармурові панно із найдрібнішими елементами візерунка.
 • Кромка виробу без сколів та тріщин. Кожен елемент композиції має бездоганно гладкі краї, що безпосередньо впливає на високу якість складання мармурової підлоги нашими майстрами.
 • Безшовне укладання покриття. У своїх роботах ми використовуємо технологію безшовного збирання підлоги, яка дає мінімальну товщину шва (до 0,2 мм).
 • Професійне полірування мармуру підлоги забезпечує дзеркальний глянець, що підкреслює розкіш виробу.

Ми багато років працюємо на якість та цінуємо репутацію надійного партнера. У процесі виготовлення підлоги з каменю ми погоджуємо з автором проекту всі нюанси, які необхідні для досягнення найкращого результату. Саме тому наші клієнти радять команду Clerys своїм близьким.

Мармурова підлога в інтер'єрі

пол из мрамора

Мармур і граніт як підлоговий матеріал зустрічається в інтер'єрах, оформлених у різних стилях. Це може бути класика, що поєднує в собі простоту та розкіш, або мінімалізм із його холодною аскетичнистю.

М'яка павутинка прожилок та акуратні вкраплення, що створюють унікальний малюнок гірської породи, у поєднанні з переливами відтінків дозволяють створювати чудові підлоги з каменю для будь-яких приміщень. Вітальня, кухня, ванна кімната, хол, зона-спа та басейн – мармур займе гідне місце скрізь.

Мармурова підлога на кухні

Підлога з мармурової плити на кухні гармонійно виглядає зі стільницями та підвіконням з натурального каменю. Гарний матеріал із дзеркальним глянцем надає кухні розкішний зовнішній вигляд. У поєднанні з практичністю (а мармур не боїться води та перепадів температури) цей варіант буде оптимальним як для господарок, які люблять готувати, так і в сім'ях, де воліють обідати та вечеряти поза домом.

Як правило, на кухні встановлюються мармурові підлоги з підігрівом, що забезпечує власнику комфорт та додаткове опалення приміщення.

Простора вітальня – центр тяжіння мешканців будинку та місце зустрічі гостей. Ця кімната – обличчя всього будинку. Природний камінь у її інтер'єрі підкреслить вишуканий смак господарів та вкаже на їхній високий статус.

Підлоговий мармур має безмежні дизайнерські можливості для вітальні. Це можуть бути:

 • панно геометричної форми, що нагадує килим;
 • підлогова мозаїка з міфологічними сюжетами;
 • розетки, що є круглі панно з кам'яної мозаїки, які зазвичай займають центральну частину мармурового килима або ефектно обрамляють колони великої кімнати.

Складні візерунки на всій поверхні підлоги або рідкісні акценти на однотонній поверхні – можливості натурального каменю дають безмежне поле для втілення дизайнерських задумів.

Мармурова підлога у ванній кімнаті

Оздоблення ванної кімнати мармуром – одне з найлаконічніших рішень. Ніжні відтінки каменю та його бархатиста текстура створюють благородну атмосферу, візуально розширюючи простір кімнати.

Як підлогове покриття ванної часто використовують цілісні мармурові плити з великим візерунком з тонких прожилок і вкраплень. Природний малюнок матеріалу у разі максимально розкривається, демонструючи свою неповторну текстуру.

Розкішно виглядають як мозаїчний килим у ванній та різні візерунки, відповідні загальної стильової концепції приміщення. У нашій студії реалізовують проекти будь-якої складності – задумане автором втілюється професіоналами!

Мармурова підлога в передпокої

Використання мармуру або граніту в холах приватних будинків, готелів та великих підприємств широко потрібне. Вибір на користь природного матеріалу продиктований його естетичною багатогранністю, респектабельністю та широкими можливостями. Для оформлення просторих холів підходять:

 • великі мармурові плити з художньою окантовкою;
 • геометричні та об'ємні орнаменти;
 • круглі медальйони, що обрамляють колони або розташовані по мармуровій підлозі у визначеному порядку;
 • інкрустовані килими на тлі однотонних мармурових плит.

У студії каменю Clerys можна замовити підлогу з натурального каменю для втілення задумів будь-якого рівня – від однотонних покриттів невеликого розміру до розкішних інкрустацій, які становитимуть ансамбль величних приміщень.

Камінь для підтримки корпоративного стилю

пол мраморный

Інтер'єр компанії в цілому, оформлення робочого кабінету чи кімнати переговорів говорять про рівень розвитку та надійність компанії. Оздоблення підлоги мармуром підкреслить фундаментальність вашого підприємства в очах ваших бізнес-партнерів, інвесторів та клієнтів.

Різноманітність кольорів натурального каменю дозволяє нам створювати проекти, що підтримують корпоративний стиль компанії, вставляти у мармурові панно фірмові логотипи, графічні назви бренду та бажані орнаменти. Ефектним рішенням тут виступить поєднання контрастних відтінків фону та елементів панно (наприклад, чорного та білого мармуру).

Мармурова підлога з підсвічуванням

Затребуваним дизайнерським напрямком при обробці натуральним каменем стала мармурова підлога з підсвічуванням. Оригінальний ефект підкреслює багатогранність природного малюнка мармуру та дозволяє підкреслити індивідуальний дизайн приміщення.

Мармурова підлога з підсвічуванням може становити цілісну композицію з панно, що підсвічується, з натурального каменю, розташованого на стіні приміщення, або бути яскравим акцентом на тлі більш лаконічного дизайну передпокою.

Майстри студії каменю Clerys - професіонали у своїй справі та здатні реалізувати у вашому проекті найнеймовірніші підлоги з натурального каменю. Будь-яке з виконаних нами замовлень – це черговий щабель у розвитку компанія та особиста перемога кожного з членів нашої команди. Кожен виріб – це показник високого рівня професіоналізму, і ми готові надати замовнику бездоганний результат. Студія каменю Clerys – витвір мармурового мистецтва у вашому будинку!