Підбір матеріалу

Підбір матеріалу

Наші дизайнери допоможуть визначитися з вибором каменю, враховуючи безліч типів каменю, їх кольорів та відтінків. Це захоплюючий творчий процес, в результаті якого приміщення набуває закінченого вигляду. Для підбору матеріалів наші дизайнери використовують зразки каміння та каталоги в студії, або виїжджають до Італії для підбору особливо рідкісного каміння.

Кожен камінь, безумовно, унікальний своєю оригінальною структурою та міцністю. Він естетичний та функціональний. Використовується для обшивки стін, підлог або меблів.

Натуральне каміння, порівняно з іншими матеріалами, має безліч переваг. Вони міцні, довговічні, стійкі до зношування, мають стійке забарвлення та простоту в обслуговуванні. Камені мають здатність акумулювати тепло і повільно охолоджуватися.

Выбор натурального камня

Прохолодна чарівність вапняку.

Вапняк є найпопулярнішим мінералом в архітектурі, особливо в південних країнах, оскільки завжди залишається прохолодним на дотик, незважаючи на високу температуру навколишнього середовища.

Вапняк має білий та сірий кольори з винятковими коричневими відтінками. Він добре зарекомендував себе у освітлених сонцем приміщеннях.

Известняк - Клерис 

Спокійний та досконалий сланець.

Для кого точність ліній знаходиться на одному з перших місць, безперечно, сподобається прохолодна краса сланцю.

Діапазон його кольорів залежить від наявності мінеральних домішок. Істотний вміст хлоридів дає зелений колір, оксид заліза є основою для червоних варіантів сланцю.

В інтер'єрі використовують різні типи сланців.

Сланец - Клерис

Надійний та першосортний граніт.

Граніт, що легко переробляється, має високу стійкість до більшості кислот. А також виділяється красою зернистої структури, що складається з польового шпату, слюди та кварцу.

В інтер'єрі найчастіше використовується на відкритих поверхнях, наприклад, на кухонних стільницях. У нього дуже багата палітра кольорів: від сірого або чорного з синіми вставками до червоно-бордового.Гранит - Клерис

Витончений кварцит.

Кварцит на вигляд м'який і спокійний, але в той же час дуже міцний камінь, який не має жодного бажання бути на першому плані. Найчастіше його використовують у сірій гамі або в рожевих і білих відтінках.Кварцит - Клерис

Незрівнянний онікс.

Декорувати інтер'єр можна і рідкісним напівдорогоцінним каменем оніксом. Винятковою особливістю є напівпрозорість, яка дозволяє пограти зі світлом і створювати неповторні обстановки.

Найбільш популярні кольори: зелений, медовий, бежевий. А також можна зустріти і онікс у більш стриманому та холодному тоні, такому як блакитний.

Оникс - Клерис

Мармур поза часом.

Чільне місце, безумовно, належить мармуру. Гладкі плити, якого широко використовуються як оздоблення, забезпечують бездоганний зовнішній вигляд. Існує безліч різновидів і величезна кількість відтінків кольорів мармуру з дрібним зерном або характерними прожилками.

Черный мрамор - Клерис

Натуральний камінь у будівництві

А тепер давайте докладніше розглянемо найпоширеніший у дизайні приміщень камінь - мармур. Це дуже популярний будівельний матеріал. Його використовують як для будівництва нових будівель, так і для оздоблення кімнат та внутрішньокімнатних елементів, наприклад, мармурові підлоги, сходи, стільниці, підвіконня.

Камень гранит в интерьере - КлерисМармур як будівельний матеріал використовувався у давнину. У Стародавньому Єгипті з нього будували піраміди та саркофаги для фараонів, греки будували з нього величні скульптури та статуї. Ці плоди мистецтва добре збереглися до наших днів, адже за своєю довговічністю мармур крокує через сотні і навіть тисячі років. Перші проблеми із зовнішнім виглядом мармуру у тонких порід білого кольору починаються через 120 років, а міцний мармур служить набагато довше.

Навіть подряпавши виріб з мармуру, не варто засмучуватися, достатньо відполірувати поверхню каменю і все повернеться до первісного вигляду.

Мармур використовують для внутрішньої та зовнішньої обробки приміщень, з нього роблять декоративні елементи палаців, будинків, парків, скверів. Цей камінь просто обробляти, він не розлітається на тисячі уламків при ударах, він міцний та пластичний. Важливу роль відіграє висока стійкість перед спекою і холодами, а також при перепаді температури.

А ще мармурові вироби – це ознака статусу та престижу. Вони надають інтер'єру враження розкоші та шику.

Наші фахівці допоможуть Вам розібратися в особливостях кожного виду матеріалу та обрати камінь для реалізації ідей.