Гранітна підлога від виробника в Україні

Підлога з натурального каменю - це актуально незалежно від епохи за вікном, але, крім актуальності та стильного зовнішнього вигляду, це досить практично. Якщо використовувати граніт як матеріал для виготовлення кам'яної підлоги, то ви отримуєте дійсно ефектну підлогу з натурального каменю, який відрізняється високим ступенем зносостійкості, якому не страшні подряпини, гострі підбори тощо.Гранитный пол

Гладка поверхня граніту дозволяє легко усунути всі забруднення і без проблем протирати пил з поверхні. Саме завдяки своїй міцності, гранітні підлоги часто використовують для укладання на підлогу в місцях з великою прохідністю і де не завжди є можливість зняти взуття, будь то заміський будинок, дачна ділянка, ресторан, пам'ятники архітектури, музеї та інші місця. Часто таку поверхню підлоги вибирають у вигляді гранітної плитки, яка буває різних розмірів.

Переваги підлоги з граніту

Підлога з граніту має такі переваги:

  1. Унікальний стиль. Завдяки великому вибору відтінків із граніту часто виготовляють панно на підлогу, щоб підкреслити дизайн приміщення різними різьбленими елементами.  
  2. Втілення задумів. Різноманітність видів, структур, відтінків та легкість в обробці робить його універсальним матеріалом для виготовлення найсміливіших задумів.
  3. Довговічність. Граніт – це дуже міцний матеріал, і це можна відчути практично. Гранітна підлога практично неможливо ненавмисно пошкодити. Навіть важкий посуд, що впав на таку підлогу, навряд чи завдасть йому будь-якої шкоди.
  4. Легкий догляд. Для збереження поверхні в чистоті та надання характерного блиску необхідно просто протирати пил, здійснювати прибирання за допомогою м'якої вологої ганчірочки. Дозволено використовувати спеціальні склади для натурального каменю.
  5. Реставрація та полірування. У нашій студії каменю «Клеріс» можна замовити не лише виготовлення, а й шліфування, реставрацію старих кам'яних підлог, а також інших поверхонь та декору.пол из черного гранита

Як виготовляється гранітна підлога

Завдяки великому досвіду наша студія володіє великим каталогом вже готових дизайнерських рішень, які вже були реалізовані. Ви завжди можете вибрати вже створений варіант, або замовити розробку ескізу згідно з вашими задумами. У такому разі перед початком робіт ми спілкуємося з клієнтом і дізнаємося про побажання та переваги.

Другим етапом виготовлення гранітних підлог на замовлення - спільна робота з нашими дизайнерами, які в свою чергу створюють унікальний дизайн, де враховуватимуть усі ваші уподобання.

Завдяки використанню гідроабразивної технології розкрою матеріалів, ми можемо гарантувати порізку майбутнього виробу з ювелірною точністю, що дозволяє мінімізувати кількість шлюбу та досягти бездоганної гладкості країв підлоги.

Після всіх обговорень та розробки індивідуального дизайну, ми переходимо до третього етапу - безпосереднього виготовлення підлог. Після розкрою має бути припасування елементів. Для досягнення максимального ефекту та відчуття монолітності - застосовується технологія безшовного укладання кам'яних покриттів, це дозволяє досягти мінімальної ширини шва між елементами готового виробу.

укладка гранитного пола

Виконання монтажу гранітної підлоги

Правильний монтаж підлог - це запорука успіху довгострокової експлуатації будь-якого кам'яного виробу, і підлога з граніту не є винятком.

Неправильно укладена підлога може незабаром засмутити вас розбіжністю елементів по швах, викривленням поверхні, і скупченням вологи в місцях, де шви недостатньо щільно прилягають один до одного. Напевно, скупчення вологи в місцях швів - це найгірший варіант розвитку події при невмілому монтажі.

За більш ніж 17 років роботи нашої студії - ми маємо достатній досвід і можемо гарантувати якість робіт, що проводяться. Укладання підлог із застосуванням методу безшовної підлоги дозволяє отримати мінімальну відстань між елементами 0,2 міліметрів. Після укладання йде фінальний етап, який включає полірування підлог і обробку спеціальними захисними засобами. Така процедура дозволяє згладити всі можливі нерівності та шорсткості, які могли виникнути на етапі транспортування та монтажу.