Вироби з мармуру

Натуральний мармур – це природний та екологічний мінерал, який відрізняється довговічністю, унікальним та неповторним малюнком, фактурою, гарною переносимістю високих та низьких температур, їх різких перепадів. Він універсальний, оскільки використовується для виготовлення різного декору, прикрас, предметів меблів, фасадів, інтер'єрів.

Мрамор в интерьере гостиной

Виготовлення мармурових виробів у нашій студії каменю дозволить вам реалізувати свої задуми та ідеї. Тут ви можете замовити різні вироби з мармуру на найвигідніших умовах та за індивідуальними ескізами. Ви отримаєте абсолютно неповторний елемент декору в єдиному екземплярі!

Які види мармуру існують

Перед тим, як зробити своє замовлення, рекомендуємо вам ознайомитися з існуючими видами мармуру:

 1. Червоний. В його основі лежать оксиди заліза, він є ідеальним для декору ресторанів, різних закладів, в інтер'єрі яких присутні колони. Червоний відтінок добре поєднується та гармоніює з класичним стилем. Цей вид каменю видобувається в основному в Туреччині.
 2. Синій або блакитний. Переважно його видобувають у Бразилії. Відтінок дуже ніжний та ненав'язливий, тому є універсальним та застосовується для декору басейнів, ванних кімнат.
 3. Білий. Приємний та лаконічний колір, який з однаковим успіхом застосовується для виготовлення стільниць, підлог, сходів, перил.
 4. Чорний. Використовується для внутрішнього оздоблення, виглядає дорого та елітно.
 5. Зелений. З нього виготовляються стільниці у ванних кімнатах, кухонних гарнітурів, столів. Підходить для обробки стін, підлог та сходів.
 6. Інші пастельні тони. Сюди належить рожевий, жовтий, вони поєднуються з багатьма стилями (прованс, лофт, фьюжн та інші).

мрамор в интерьере кухни

Які вироби з мармуру ми виготовляємо

У студії каменю Clerys доступний до замовлення широкий ряд виробів з мармуру з різною однорідністю візерунка (рівномірним або нерівномірним), ступенем зернистості (дрібнозернисті, крупнозернисті, середньозернисті) та текстурою (масивною, шаруватою, сланцюватою).

Ми виготовляємо такі категорії декору з цього природного мінералу:

 1. Мармурові підвіконня. Прикрасять будь-яке вікно, встановлюються на кухнях, у вітальні, вітальні, у різних закладах.
 2. Сходи з каменю. У різних стилях, будь-яких форм, розмірів, висоти, ширини.
 3. Підлога з мармурового каменю. Гладкі, блискучі, з унікальним малюнком, у відповідному кольорі, з візерунками або однотонні.
 4. Робоча поверхня. Для кухні, ванної кімнати, столів.
 5. Камін та портали з мармуру. Прикрасять собою будь-яку вітальню приватного котеджу, нададуть затишку та створять необхідний колорит у будь-якому ресторані, кафе, спа-салоні.

Роблячи вибір у бік мармуру - Ви не помилитеся, адже доведено, що даний природний мінерал за рахунок своєї екологічності, має особливий лікувальний ефект. Також він не вступає в контакт з водою, щоб зробити його використання дуже практичним в інтер'єрі або екстер'єрі.

Особливості експлуатації та наші переваги

До безперечних переваг та особливостей експлуатації такого мінералу відноситься можливість надання йому будь-якої форми. Тому з нього можуть створюватися різноманітні композиції, плоскі або об'ємні деталі. На поверхню можна наносити різьблення, гравіювання, доповнювати орнаментом та візерунками.

мрамор в интерьере

Оскільки малюнок на поверхні завжди унікальний, навіть найпростіший елемент декору стає неповторним. Ми можемо створити для вас повністю ексклюзивну розробку, відповідно до всіх побажань та уподобань.

Ви можете самі зробити ескіз, за яким ми будемо працювати або розповісти нам про свої побажання та уподобання, після чого ми розробимо ескіз та надамо його вам на затвердження.

Наші переваги:

 1. Великий досвід роботи.
 2. Інноваційне та сучасне обладнання.
 3. Найкращі фахівці у цій сфері.
 4. Виготовлення на замовлення та додаткові послуги.

Нами також здійснюється реставрація мармуру, внаслідок чого вироби, що прослужили багато років, знову виглядають як нові. За допомогою сучасного інноваційного обладнання проводиться шліфування кам'яних виробів, поверхня стає гладкою, блискучою, доглянутою. Усі дефекти, що утворилися за роки експлуатації, усуваються або стають менш помітними!