Підвіконня з каменю – традиції поколінь у новому стилі!

Вікно відкриває нам можливість спостерігати за світом довкола. І цей світ стає прекраснішим, коли ми дивимося на нього крізь гарне вікно. Один із найвиграшніших варіантів його оформлення – натуральний камінь. Мармур, граніт, травертин у приміщенні виглядають розкішно та підвищують статусність будинку.

Обрамлення вікон у камінь передбачає використання мармурових або гранітних підвіконь. Вони ідеально виглядають в будь-якому інтер'єрі. Завдяки різноманітності відтінків і видів матеріалу їм не важко вписатися в колірну гаму і стильове рішення приміщення.

Студія каменю Clerys професійно оформляє вікна, виготовляючи високоякісні підвіконня з мармуру, граніту, оніксу та травертину. Будь-який дизайн (наш або проект замовника), різні форми, розміри та відтінки. Ми зробимо класичне однотонне підвіконня, прикрашене природним малюнком, або створимо інкрустований шедевр з мармуру. мраморный подоконник

Варіанти підвіконня з каменю

Виготовлення підвіконь у нашій студії – це можливість поєднувати широко потрібні матеріали з індивідуальним дизайном. У нашому портфоліо немає двох абсолютно однакових виробів, як у природі немає двох каменів з однаковим малюнком.

Ми пропонуємо виготовити "під ключ":

 • класичні підвіконня;
 • підвіконня-стільниці;
 • еркерні підвіконня.

Ефектно виглядає повне обрамлення вікна натуральним каменем. Ми радимо розглянути варіант обробки укосів мармуром або гранітом, щоб дизайн вікна мав короткий вигляд.

Як надати індивідуальності мармуровому підвіконню?

Мармур - найбільш шанований матеріал для обробки підвіконь. Вибираючи найпопулярніший варіант для інтер'єру, хочеться надати йому індивідуальних рис. Щодо підвіконь існують досить широкі можливості для дизайну:

 • різноманітні відтінки дозволяють виробу з каменю акуратно підтримати колірну гаму приміщення або стати ефектним акцентом, привертаючи до себе захоплені погляди;
 • різноманітні види обробки торцевого профілю дозволяють вибирати бажану геометрію кромки підвіконня, уникаючи звичних стандартів і додатково захищаючи її від сколів та тріщин;
 • підвіконня з натурального каменю можуть бути виконані із цільної плити, а можуть бути декоровані мозаїчними елементами;
 • залежно від обраного матеріалу, особливостей проекту та місця призначення підвіконня, можуть бути використані різні технології його обробки – шліфування, полірування, штучне старіння мармуру (“антик”), термообробка.

Типи профілів мармурових підвіконь

Для підтримки вибраного інтер'єрного стилю та надання вікна індивідуальності можна використовувати профілі різної форми. Можна зробити вибір на користь фаски, подвійної фаски, різних видів заокруглення, півкола з уступом або віддати перевагу фігурним кромкам.

Професіоналізм майстрів студії каменю “Клеріс” дозволяє перетворювати підвіконня на справжні твори архітектурного мистецтва. Ми розробимо індивідуальний дизайн внутрішніх та зовнішніх підвіконь або зробимо їх за ескізами замовника, з ювелірною точністю передаючи всі нюанси проекту.

Підвіконня з натурального каменю в інтер'єрі

подоконник из мрамора

Глибокі відтінки граніту та насичена структура його природного малюнка оптимально підходять для оформлення інтер'єрів робочого кабінету, бібліотеки, кухні та їдальні. Гранітні підвіконня підкреслять серйозний рівень та ділову обстановку в офіційних приміщеннях, а на кухні продемонструють максимальну практичність в експлуатації.

Підвіконня з мармуру характерні ніжніші відтінки і м'які лінії природного візерунка. Вони ідеально доповнять собою інтер'єр ванної кімнати, спа-зони, вітальні, спальні та дитячої кімнати. Маючи дзеркальну глянцеву поверхню, мармур виглядає урочисто і наголошує на бездоганному смаку дизайнера та господаря будинку.

Переваги кам'яних підвіконь

 • Екологічна чистота. Мармур і граніт мають мінімальний рівень радіоактивності, тому можуть використовуватися в будь-яких приміщеннях – навіть у дитячих спальнях.
 • Стійкість до екстремальних температур. Натуральний камінь не горить і не змінює своїх властивостей при морозах, тому мармурові та гранітні підвіконня можуть з однаковим успіхом встановлюватись усередині приміщення та з вуличного боку.
 • Довговічність. Термін експлуатації підвіконь з мармуру та граніту обмежений лише терміном служби будинку чи настроєм його власника. Вироби з натурального каменю стійкі до незначних фізичних впливів, перепадів температури та рівня вологості.
 • Можливість реставрації. При появі подряпин, тріщин або сколів, утворенні плям, що в'їлися, мармурові підвіконня підлягають реставрації. Фахівці студії каменю Clerys повертають будь-якому виробу з натурального каменю первісний вигляд – позбавляють пошкоджень, роблять шліфування, переполірування та кристалізацію мармуру.
 • Великіі можливості дизайну. Різноманітність відтінків та технічний потенціал нашої студії забезпечують безмежну свободу фантазії дизайнерів.
 • Величезні естетичні показники. Кам'яні підвіконня надають приміщенню презентабельного вигляду, створюють атмосферу розкоші і підкреслюють високий статус власника.
 • Простота у догляді. Мармурові та гранітні поверхні миються звичайною водою. Пориста структура натурального мармуру може ввібрати барвники (вино, червоний сік). Однак, уникнути подібних плям легко – досить оперативно видалити пролиту рідину та протерти це місце низьколужним мильним розчином.
 • Завжди лідируючі позиції у світі інтер'єрної моди. Мармур споконвіку використовувався для оздоблення величних палаців та багатих будинків. Час змінюється, а мода на цей матеріал залишається. Підвіконня із природного каменю сьогодні – це традиції поколінь у новому стилі.

Переваги виготовлення підвіконь у Clerys

Студія каменю "Клеріс" - це сімейне підприємство з історією стрімкого успіху тривалістю понад 16 років. Clerys – відоме ім'я у світі архітекторів та дизайнерів, ім'я, що гарантує бездоганний результат на проектах будь-якого рівня.

Ми дбайливо ставимося не тільки до каменю та своїх виробів, а й до власної репутації надійного партнера.

Особливості співпраці з нами:

 • Комплексний підхід до кожного проекту. Ми розробляємо дизайн, візуалізуючи ідеї та побажання замовника, виготовляємо та здійснюємо монтаж підвіконь з натурального каменю. Так ми досягаємо високого результату, на який чекають від нас клієнти.
 • Адекватне ціноутворення. Підвіконня з мармуру можуть купити не всі бажаючі, але ми зберігаємо розумний рівень цін, включаючи вартість проекту тільки матеріал і реально надані послуги.
 • Висока якість. Безкомпромісне дотримання технологій обробки матеріалу, виробництва та монтажу готових виробів – один із основоположних принципів роботи нашої команди.
 • Дотримання термінів роботи. Ми розуміємо, що вироби з мармуру є частиною серйозного дизайнерського проекту. Принципове дотримання обумовлених термінів на кожному етапі робіт забезпечує нашим клієнтам своєчасне завершення проекту в цілому.
 • Вміння чути автора проекту. Ми обговорюємо із замовником основні моменти роботи та враховуємо всі його вимоги та побажання – від розробки дизайну до монтажу.
 • Гарантійне та післягарантійне обслуговування. Ми допомагаємо своїм клієнтам підтримувати вироби із натурального каменю в ідеальному стані. Поліруємо, шліфуємо та реставруємо пошкоджені поверхні з мармуру, граніту, травертину, доводячи їх до естетичної досконалості.

Технології виробництва мармурових підвіконь у Clerys

подоконник из камня

До питання виготовлення підвіконь із натурального каменю наша команда підходить на високому професійному рівні. Багаторічний досвід роботи в цій ніші дозволив нам покласти в основу виробничих процесів технології, що дають змогу пропонувати продукт безкомпромісної якості.

 • Гідроабразивне різання. Дозволяє максимально розточувати твердий камінь і вирізати з нього дрібні елементи, використовуючи силу води. Технологія дозволяє робити у підвіконнях вентиляційні отвори, призначені для циркуляції повітря в зоні вікон, та створювати декоративні панно з природного каменю. Ідеально рівна кромка без сколів і тріщин, очікувані пропорції та лінії – методика дозволяє отримувати з природного матеріалу витвір мистецтва.
 • Безшовна техніка збирання мозаїчного панно дозволяє збирати на підвіконні з мармуру композиції з товщиною шва між елементами не більше 0,2 мм. Цим досягається рівна поверхня виробу, без найменших зазорів і тріщин.

Монтаж підвіконь з натурального каменю

Монтаж підвіконня вимагає спеціальних навичок та досвіду. Від якості його встановлення залежить естетичність усієї віконної групи. Саме тому фахівці студії “Клеріс” самостійно встановлюють мармурові підвіконня, які вони завжди виготовляють із широкою душею та творчим натхненням.

Професійно встановлюючи кам'яні підвіконня, наші майстри враховують усі нюанси роботи з матеріалом і суворо дотримуються техніки та послідовності монтажу, щоб вироби Clerys приносили в будинки радість та затишок.

Ми працюємо на результат, досягаючи його терпінням, скрупульозністю, професіоналізмом та технологіями, які допомагають нам бути найкращим партнером в Україні. У студії каменю Clerys шановані вікові традиції набувають сучасних обрисів, стаючи трендом інтер'єрної моди високого рівня.