Підвіконня із граніту на замовлення в Україні

Один із найпоширеніших мінералів, які нам подарувала природа – це граніт. Саме цей матеріал лежить в основі фундаменту більшості материків та багатьох островів на нашій землі. Так, цей дивовижний матеріал сьогодні використовують для виготовлення різних кам'яних виробів, у тому числі при виготовленні гранітних підвіконь.гранитные подоконники в интерьере

Завдяки своїй міцній кристалічній структурі даний мінерал має підвищену стійкість до впливів несприятливих умов, а саме, до перепадів температур та механічних пошкоджень. Граніт - ідеальний варіант для виготовлення зовнішніх елементів декору та частин фасаду.

ППереваги використання граніту при виготовленні підвіконь

Гранітне підвіконня має низку наступних переваг та позитивних особливостей, властивих усім гранітним виробам:

  1. Естетичний зовнішній вигляд. Багата палітра кольорів і різноманітність структур робить його вельми універсальним матеріалом, дозволяючи підібрати відтінок, що підходить під ваш інтер'єр і екстер'єр будинку. Палітра гранітів представлена – червоними, чорними, сірими та зеленими відтінками.
  2. Різна обробка. Можливість виготовлення підвіконь із різною текстурою.
  3. Міцність та довговічність. Міцність і стійкість матеріалу до впливів довкілля робить такі підвіконня набагато довговічнішими ніж з будь-якого іншого матеріалу.
  4. Легкість обробки. За допомогою інноваційного та сучасного обладнання каменю можна надати будь-якої форми, товщини, нанести на поверхню візерунки, орнамент або малюнки.
  5. Гарна переносимість високих температур. Завдяки стійкості до перепадів температур не боїться нагрівання від прямого сонячного проміння.
  6. Екологічність. Цілком гіпоалергенний і найчастіше має найнижчий рівень радіоактивності серед багатьох інших природних мінералів (1 клас радіоактивності - повністю придатний для використання в житлових приміщеннях.

заказать гранитные подоконники цена

Як виготовляються підвіконня з граніту

У нашій студії каменю ми виготовляємо підвіконня з граніту як за індивідуально розробленим ескізом нашими дизайнерами, з урахуванням усіх побажань замовника, так і за готовими ескізами наших клієнтів. Незалежно від цього, наша студія гарантує високу якість кінцевого продукту.

Виготовлення продукції здійснюється сучасним обладнанням з використанням гідроабразивного різання матеріалів та безшовного збирання готових виробів. Поговоримо докладніше про технологічний процес виготовлення гранітних підвіконь:

  • Різання матеріалу. Безпосередньо при розкрої гранітних заготовок використовується технологія гідроабразивного різання. Дана технологія, за допомогою роботизованого обладнання, дозволяє виробляти розкрій матеріалу з високою точністю, що уможливлює вирізати навіть найдрібніші деталі. Сам технологічний процес різання матеріалу є потік води з домішкою різних дрібних абразивів, який подається в сопло під величезним тиском. Приказка “вода камінь точить” набуває буквального значення.
  • Безшовні технології складання. Часто у нас замовляють збірні підвіконня із панно. У такому випадку виріб за умовчанням являє собою "конструктор" з безлічі елементів, яким належить зібратися в витончений візерунок. Для досягнення максимального ефекту від готового виробу наш технологічний процес дозволяє збирати гранітні панно з товщиною шва між елементами не більше 0,2мм.

Гранітні підвіконня на замовлення – це чудова можливість отримати унікальний та неповторний атрибут інтер'єру, який може виконувати як винятково практичну функцію підвіконня, так і за допомогою декоративного панно доповнювати інтер'єр елегантними деталями та привертати увагу гостей у вашому будинку.

подоконники из гранита в интерьере

Монтаж підвіконь із граніту

Правильний монтаж готового виробу, це один з останніх і, мабуть, найважливіших етапів. Адже від того, наскільки правильно буде здійснено монтаж і фінальна обробка поверхні залежатиме не тільки зовнішній вигляд виробів (важливо при монтажі не пошкодити виріб і не залишити на ньому сліди від транспортування), а й термін служби готового виробу.

Працівники студії Клеріс - це професіонали з багаторічним досвідом виготовлення, збирання та монтажу кам'яних виробів. Нерідко через складність готового виробу (підвіконня складається з кількох частин; підвіконня з панно, що передбачає наявність безлічі дрібних деталей, які не можуть транспортуватися в зібраному вигляді тощо) немає можливості зробити доставку вже зібраного виробу замовнику, у таких випадках Складання готової продукції може бути здійснено нашими майстрами безпосередньо на місці монтажу. Незалежно від цього ми можемо гарантувати якість робіт.

Як доглядати гранітні підвіконня

Граніт - це один із найміцніших мінеральних порід, які існують у природі. Завдяки своїй однорідній структурі він не боїться вологи та стійкий до багатьох факторів зовнішнього впливу. Тому такі підвіконня не вимагають особливого догляду, щоб забезпечити їх довгий термін служби досить періодично протирати поверхню вологою ганчіркою для видалення пилу та інших забруднень.

Також при догляді за гранітними підвіконнями рекомендується періодично використовувати захисні засоби з вмістом бджолиного воску, крім цього можна використовувати спеціальні лужні склади, але не допускається використання засобів до складу яких входять абразиви та різного роду кислоти. Такі засоби можуть пошкодити гладку поверхню готового виробу та призвести до втрати блиску.