Панно з натурального каменю

Панно з натурального каменю

Багато наших виробів складаються з тисяч деталей, які складаються майстрами вручну в десятки метрів квадратних найкрасивіших інкрустованих підлог. Кожне панно обов'язково перевіряється дизайнером перед склейкою на фабриці. Кожна деталь підбирається за відтінком, напрямом малюнка для досягнення максимального художнього ефекту. Дізнатись ціни та замовити панно з мармуру можна за телефоном (044) 362 64 22

Вироби із натурального каменю

Вироби з натурального каменю існують, щоб створювати вишукані шляхетні інтер'єри, що не потребують складного догляду. Мармурові панно є актуальними для великих компаній, банків, торгово-розважальних центрів, приватних клінік, готелів. Природний камінь підкреслить статусність житлових будинків, власники яких – солідні люди, які вміють цінувати якість та ексклюзивність.

Напольное мраморное панно коричневого цвета

Студія каменю Clerys пропонує великий асортимент виробів із каменю, виконаних за готовими або індивідуальними ескізами.

Наш асортимент

Компанія Clerys - це сімейна студія з багаторічним досвідом створення дизайнерських прикрас інтер'єру з мармуру, граніту, оніксу. Ми пропонуємо Вам вже розроблені рішення та унікальні вироби, які створимо персонально для Вас:

 • підлога та стіни;
 • мармурові панно для декорування поверхонь;
 • панно з натурального каменю з підсвічуванням;
 • стільниці та підвіконня;
 • каміни;
 • надписи, логотипи компаній;
 • будь-які інші дизайнерські рішення з натурального каменю.

Наші майстри втілюють у життя найскладніші ідеї, використовуючи технології гідроабразивного різання та ручне складання композицій. Клієнти студії каменю "Клеріс" високо цінують художню передачу відтінків та ювелірну точність наших фахівців, які виготовляють елементи для аристократичного дизайну інтер'єру.

Дизайнерський потенціал мармурового панно

Панно із натурального каменю має широкі можливості для застосування в інтер'єрі. Воно може бути створене в будь-якому стилі, мати всілякі малюнки та поєднання кольорів, плавні переходи тонів та напівтонів або різкі контрасти. Мармурове панно може бути окремою композицією або стати елементом цілісного ансамблю з каменю.

Белый мраморный подоконник с панно

 • На кухні. Інкрустація з мармуру з гідністю виглядатиме на кухні, перетворюючи стільниці та підвіконня на витвори мистецтва. Виграшно виглядають на кухні і мармурові підлоги – тут можна використовувати мармурове панно, і крихту, і поєднання мармуру з керамікою.
 • У ванній кімнаті. Ефектним оформленням цього приміщення стає поєднання мармурового панно на підлозі та дзеркальних стін або стелі, а також скляних меблів. Блиск поверхонь візуально розширює простір і підкреслює пишність мармурового килима. Показуючи в дзеркалі, мозаїка переливається відтінками, створюючи в інтер'єр атмосферу розкоші. У ванній кімнаті для панно часто використовують старовинні мотиви, симетричні геометричні або рослинні візерунки по периметру.
 • У холі, у кімнаті. Панно з мармуру на стіну – чудова можливість підкреслити бездоганний стиль інтер'єру вітальні, холу та будь-якого іншого приміщення. Натуральні відтінки мармуру – класика, актуальна за будь-яких тенденцій моди, і довговічність панно – його вагома перевага.

Мармурова підлога з інкрустацією також знайде гідне застосування у холах будинків, офісів, готелів.

Панно в спа зоне из мрамора

 • У спа-зоні. Мармур – класичний спосіб обробки спа зон елітних салонів та приватних котеджів. Мозаїка з каменю може стати декоративним елементом для сходів, стін, підлоги, вона може прикрасити дно басейну.
 • Для арок та колон. Зробити інтер'єр більш вишуканим допоможе мармурове панно із дрібних шматочків. Це ідеальний спосіб вигідно підкреслити колони, арки чи неглибокі виступи.
 • На каміні. Атмосферу палацової розкоші створюють витончені візерунки з мармуру на камінах. Класичний англійський стиль (білий мармур, колони, барельєфи) набуває м'якіших обрисів завдяки майстерності художників по каменю зі студії Clerys.
 • Скрізь. Мармурове панно з підсвічуванням – стильний елемент дизайну, який можна використовувати абсолютно в будь-якому місці. Стіна, стіл, підлога і навіть сходи можуть випромінювати таємниче світло, що підкреслює унікальний природний малюнок каменю. Красиво виглядають подібні ніші або композиції на всю стіну.

Мармурове панно з мармуру – класика статусних інтер'єрів, яка дозволяє зробити підлогу неповторною. Необмежені можливості природного каменю та сучасних технологій забезпечують найточніше відтворення ескізу. Композиція з мармуру може містити будь-які дрібні елементи – професіоналізм майстрів студії Clerys, гідроабразивне різання каменю, ручне складання та підбір необхідних відтінків вміло передають настрій дизайнера природному матеріалу.

Мармурове панно як елемент корпоративного стилю

Не секрет, що фірмовий стиль підприємства позитивно впливає на цільову аудиторію, працює на впізнаваність бренду та опосередковано впливає на рівень прибутку компанії.

Панно з мармуру здатне підтримати корпоративний стиль серйозної організації, націленої на процвітання та довгострокову діяльність. Фірмові кольори та логотип компанії, покладені в основу композиції, підкреслять фундаментальність підприємства, вселяючи довіру його клієнтам та партнерам.

ССтудія каменю "Клеріс" створить мармурові панно за Вашими макетами або розробить індивідуальний дизайн, лаконічно вписавши в ескіз елементи Вашого корпоративного стилю.

Варіанти панно з мармуру

Класичний варіант мармурового панно – велика плита з орнаментом із дрібних елементів по периметру. Сучасне дизайнерське мистецтво розсунуло звичні рамки та запропонувало світу фрисайз. Цей варіант панно не має фіксованих стандартів форм та елементів – будь-які розміри, геометрія, абсолютно непередбачувані деталі композиції можна сміливо використати, створюючи ексклюзивні вироби з натурального каменю.

панно на пол в гостинной

Мармурове панно для підлоги може мати зовнішню схожість зі звичайним килимом. Зазвичай такі композиції мають геометричні форми (квадрат, овал, прямокутник).

Один із найпопулярніших варіантів панно – троянди. Композиційний ансамбль з мармуру має найчастіше круглу форму (рідше квадрат) і складається з дрібних елементів різних форм і відтінків. Розони стають центральним акцентом мозаїчного килима та ідеально виглядають на підлозі у просторих приміщеннях.

Існує два основні варіанти мармурових композицій – давньоримське та флорентійське панно.

 • В основі давньоримського мармурового панно лежать міфологічні сюжети, сцени гладіаторських боїв та схожі на тематику картини. Мозаїка у разі створюється з кам'яних елементів правильної геометричної форми.
 • Флорентійські панно складаються зі шматочків різних форм та поєднання різних каменів. Тут кожна деталь – значна частина цілої композиції. Візерунок створюється за рахунок педантичного підбору елементів – їх фактури, плавного переходу відтінків, напряму та особливостей природного візерунка. Флорентійські композиції можуть стати окрасою підлоги, стін, меблів.

Кольорова палітра мармурових панно:

 • Монохромні композиції із мармуру. Складаються з мармуру одного кольору, припустимо поєднання чорного та білого кольорів. Стримані строгі панно з мармуру – ідеальний варіант для робочих кабінетів, серйозних підприємств, респектабельних офісних та інших приміщень, де необхідно підкреслити статусність господаря.
 • Кольорові панно із мармуру – безмежний політ фантазії дизайнерів. Широка палітра відтінків натурального каменю, сучасні технології та професіоналізм майстрів дозволяє студії каменю Clerys створювати шедевральні мозаїчні композиції з мармуру.

Особливості виробництва мармурових панно

Вибір дизайну

Студія каменю Clerys розробляє ексклюзивні дизайнерські рішення для створення мармурових панно. Ми врахуємо Ваше уявлення про ідеальний виріб, особливості інтер'єру та розміри Вашого приміщення.

Можливо, Ви вже маєте готовий ескіз, який Ви хочете реалізувати. Для наших майстрів немає обмежень і ми готові втілити його в життя.

У студії є безліч готових дизайнерських рішень, якими Ви можете скористатися для замовлення панно або іншого декоративного елементу. Однак, кожен виріб, виготовлений у нашій майстерні, може стати неповторним. У створений ескіз можна внести особливу нотку, маленьку деталь, яка зробить композицію унікальною.

круглое мраморное панно на пол

Технологія гідроабразивного різання

Ювелірна точність відтворення композиції забезпечується технологією гідроабразивного різання. Розкрій матеріалу здійснюється поєднанням води з абразивними компонентами. Вода подається під високим тиском, впливає на мармур, вирізуючи найдрібніші елементи будь-яких складних візерунків.

Холодне різання забезпечує збереження структури каменю вздовж обрізаної кромки і не призводить до зниження міцності мармуру.

Складання панно

Панно з мармуру – композиція, що складається із мозаїки з елементами різного розміру, форми, відтінків. Природний камінь має власний унікальний малюнок, який дозволяє створювати неповторні роботи, але водночас і вносить деякі складнощі у процес виробництва.

мраморное панно светлое на пол

Чудовий результат досягається майстрами студії Clerys завдяки ручному добору всіх деталей візерунка – він збирається з урахуванням відтінку, напрямків та особливостей малюнка кожного елемента мозаїки.

Безшовна техніка складання панно забезпечує товщину шва трохи більше 0,2 мм. Елементи мають гладкі краї без утворення сколів та тріщин.

Переваги мармурових та гранітних виробів

Мармур, граніт вибирають люди, які цінують розкішну класику та вишукану практичність в інтер'єрі. Крім естетичної бездоганності та шляхетності вироби з натурального каменю мають інші переваги, незрівнянні ні з чим.

 • Довговічність. Натуральний камінь має стійкість проти механічних пошкоджень і довго зберігає первісний вигляд.
 • Можливість реставрації. Наші спеціалісти відновлюють вироби з мармуру, граніту без демонтажу. Ваш інтер'єр завжди на висоті.
 • Стійкість до забруднень. Глянцева поверхня кам'яного облицювання не вбирає плями, а доглядати її – простіше простого.
 • Великі можливості для дизайнерів. Натуральний природний малюнок, різноманітність відтінків та сучасні технології дають безмежні можливості для створення унікальних композицій із натурального каменю.
 • Екологічність. Мармур, граніт, травентин – природні матеріали. При виробництві виробів з каменю ми використовуємо хімічно агресивні речовини (лаки тощо.). Дзеркальний глянець поверхні купується за рахунок професійного полірування.

мраморное панно на пол

Переваги співпраці з Clerys

Студія каменю Clerys має великий досвід у роботі з природним каменем і заслужила визнання серед професійних дизайнерів і архітекторів. Ми гарантуємо високу якість виробів з натурального каменю, акуратне ставлення до процесів виробництва та творчий підхід до створення ескізів.

Наші принципи:

 • комплексний підхід – ми супроводжуємо Ваш проект від розробки макету до закінчення монтажних робіт;
 • вміння чути клієнта – ми готові реалізувати Ваше дизайнерське рішення чи запропонувати власний варіант, який відповідає Вашим побажанням;
 • відповідна вартість за високої якості виробів;
 • гарантія на всі вироби з каменю та монтажні роботи.

Природа обдарувала камінь безмежними можливостями, а Клеріс наділяє його індивідуальністю, допомагаючи створювати ексклюзивні інтер'єри. Телефонуйте нам або завітайте до нашого офісу – у нас знайдеться рішення саме для Вас!